تهرانر یک سایت خبری نیست. یک صفحه‌ی اعلان فرهنگی‌ست که با سلیقه‌ی دبیرانش، خوب یا بد، پُر می‌شود. به اشتراک‌گذاری اتفاق‌هایی‌ست که ارزش دارند بیشتر و بهتر دیده شوند.
تهرانر به شکلِ کاملاً غیرانتفاعی و با هزینه‌ی شخصی اداره می‌شود و هیچ‌گونه وابستگی به نهاد یا سازمانی ندارد. یک پروژه‌ی داوطلبانه‌ست برای بالا بردن کیفیت زندگی در تهران، اگر بتواند.
...
تهرانر در مهرماه ۱۳۸۸ خورشیدی به‌عنوان یکی از پروژه‌های hamidreza studio طراحی و اجرا و با هم‌فکری عده‌ای از روزنامه‌نگارها و وبلاگ‌نویس‌های ایرانی ایجاد شد.
شما به دو شکل می‌توانید در تهرانر تبلیغ کنید؛ اسپانسر سایت شوید و یا برای دوره‌ی کوتاهی آگهی خود را در سایت نمایش دهید.
حالتِ اول اختصاص به نهادها و مجموعه‌هایی دارد که از سایت حمایت می‌کنند. این حمایت الزاماً نه به صورتِ مادی که می‌تواند یک همکاری دو جانبه و یا حمایت معنوی باشد، به شکلی که به کارکردِ تهرانر کمک کند و به استقلال آن صدمه‌ای نزند.
حالتِ دوم تنها اختصاص به محصولات و اتفاق‌های فرهنگی و هنری دارد. تهرانر با توجه به هویتِ خود و کارکردش، محل مناسبی‌ست برای اطلاع‌رسانی درموردِ رویدادهای فرهنگیِ تهران. در سایت، بخشِ جداگانه‌ای برای این آگهی‌ها پیش‌بینی شده است که با هزینه‌ی اندکی در اختیار آگهی‌دهندگان قرار می‌گیرد و از نظر ظاهری نیز متمایز با پیشنهادهای دبیران سایت است.
+ مشاهده‌ی تعرفه‌ و توضیحات سفارش آگهی
تهرانر اگرچه توسط جمعِ محدودی اداره می‌شود اما به‌واسطه‌ی هدفِ وجودی‌اش، مشتاقانه از هرگونه کمکِ فکری یا ایده‌های تازه که به کارکرد آن کمک کنند، استقبال می‌کند.
همکاری با تهرانر می‌تواند به هر شکلی باشد؛ از فرستادن یک پیشنهادِ ساده گرفته تا معرفیِ سایت در جمع‌های دوستانه به‌عنوان مرجعی از رویدادهای هنری در تهران.
می‌توانید ایده‌های خود را برای همکاری با تهرانر به tehraner [at] gmail [dot] com ارسال کنید.